REZERVOVANÉ! Predaj – Chata – Horduša-Hámre

110 000 €

Popis

Ponúkam na predaj Rekreačnú chatu v obci Hodruša Hámre, okres Žarnovica, ktorý sa nachádza na udržiavanom pozemku o celkovej výmere 956 m2. Jedná sa o krásnu chatu s podlahovou plochou 140 m2.

Dispozícia chaty:

Chata spĺňa nároky na maximálny relax pre všetkých, ktorí hľadajú zmenu a chcú si oddýchnuť od bežného zhonu mesta. Chata sa nachádza na priestrannom, rovinatom a riekou obopnutom pozemku. Dispozičné riešenie je veľmi zaujímavé a prináša kvalitný veľký priestor. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa s WC, plnohodnotná kuchyňa, obývačka s dvoma výhrevnými jednotkami (krb a piecka), na poschodí sa nachádza šatník a dve samostatné izby s balkónom. Na pozemku je k dispozícií aj garáž, momentálne využívaná ako sklad a zakrytá terasa s ratanovým sedením. Za chatou sa nachádza ohnisko a ďalšie krásne a príjemné sedenie na chvíle s priateľmi, či s rodinou. Najzaujímavejšia je prírodná chladiaca miestnosť, ktorá bola vytvorená v praskline skaly. Chata je plne vybavená, v kuchyni je umývačka riadu, v kúpeľni je elektrický bojler, práčka a sprchový kút. Internet s TV je samozrejmosťou a kamerový systém s alarmom je vybavenosť, ktorá dnes už nemôže chýbať. Úžasné miesto, kde Vás čaká pokoj a oddych. Odporúčam vidieť.

Technické parametre:

Žumpa, obecná voda, elektrina, Internet ORANGE, obecná káblová televízia, elektrický bojler, alarm Jablotron, vonkajší kamerový systém.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. Zabezpečíme Vám kompletný právny a poradenský servis.
Ak máte záujem o komplexné finančné poradenstvo prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktoré Vám naša realitná kancelária zabezpečí, automaticky máte znalecký posudok v prípade výšky úveru nad 80 000 € na náklady Nitrianskej realitnej kancelárie.

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Šťastie je doma .

CENA 110 000 €

Galéria

  • ID: 2725614
  • Zverejnené: 22. apríla 2023
  • Posledná aktualizácia: 13. mája 2023
  • Zobrazení inzerátu: 87