Predaj 1 izb. byt, rekonštrukcia, Staré Mesto, Bratislava

170000 €

Popis

Cítiť pulz mesta či priamy dotyk s jeho životom, ale aj absolútny komfort blízkosti toho, čo mesto ponúka, to je bývanie v žiadanej lokalite Starého Mesta, kde Vám ponúkame na predaj veľmi pekný, zrekonštruovaný a zariadený byt s vysokými stropmi a klimatizáciou.

Byt o výmere 37 m2 je situovaný na 1. posch. tehlového bytového domu s menším dvorom na Šancovej ulici.
Dispozícia bytu ponúka vstupnú chodbu, veľký otvorený priestor obývacej izby prepojenej s kuchynskou časťou, menšiu samostatnú spálňu a komfortnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.
V byte bola pred pár rokmi zrealizovaná kompletná rekonštrukcia, ktorá vkusne prepojila historické a moderné prvky do lahodiaceho celku, ktorý podčiarkuje príjemnú atmosféru tohto priestoru.
Byt sa predáva zariadený, pripravený k okamžitému užívaniu.
Vzhľadom na materiál (tehla) a hrúbku múrov bytového domu (60 cm), disponuje byt výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami, využíva vlastný ohrev vody a kúrenie i chladenie zabezpečuje klimatizačná jednotka.

Nielen atraktívna poloha bytu, jeho dispozícia, či vybavenie, ale aj mimoriadne nízke mesačné náklady (cca 50€) ho predurčujú na vynikajúcu investičnú príležitosť k prenájmu, alebo AirB’nB.

Byt je situovaný v tesnej blízkosti novo – zrevitalizovaného Parku Račianske Mýto, ktorý ponúka priestor na relax i aktívny oddych, prechádzky alebo posedenie v gastroprevádzke v blízkosti fontány. Využiť tiež môžete nové multifunkčné športovisko, stolnotenisové i kempingové stoly, hojdacie siete, posilňovacie stroje a detské ihrisko s modernými a inkluzívnymi prvkami.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. Zabezpečíme Vám kompletný právny a poradenský servis. Naši odborníci v Nitrianskej realitnej kancelárii vám pomôžu aj s finančným poradenstvom a vybavením hypotekárneho úveru. Vypočítajte si výšku mesačnej splátky hypotéky na našej kalkulačke tu: https://profibroker.sk/hypoteka/
#stastiejedoma

Galéria

  • ID: 3144496
  • Zverejnené: 26. júna 2024
  • Posledná aktualizácia: 7. júla 2024
  • Zobrazení inzerátu: 92
  • 170000 €