PRENÁJOM – nový 3 izbový byt v centre mesta, Nové Zámky

1 450 € / mesačne

Popis

Ponúkam Vám na prenájom čisto nový 3 izbový byt v centre mesta Nové Zámky. Budova, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je komplet zrekonštruovaná, ako interiér, tak aj exteriér.
Byt o rozlohe 122,26m2 prešiel kompletnou rekonštrukciou a čaká na svojich prvých nájomníkov. Dominantou bytu je atypický balkón s výhľadom na námestie.

Byt:
Nehnuteľnosť sa nachádza na druhom poschodí. Veľký otvorený priestor, jednoduché čisté línie. Už pri vstupe do bytu zistíte, že sa nejedná o bežný typ nehnuteľnosti. Priestranná chodba a vysoké stropy vo Vás automaticky zanechajú veľmi príjemný dojem. Po pravej strane sa nachádzajú 2 veľkometrážne izby s výstupom na balkón. V strede, medzi kuchyňou a izbami sa nachádza priestranná kúpeľňa, ktorá obsahuje vaňu, sprchový kút a 2 umývadlá. Toaleta je samostatná.

Kuchyňa je spojená s obývacou izbou. K dominante tohto netradičného bytu patrí aj plne funkčný krb, na navodenie príjemnej atmosféry a na vykurovanie samozrejme. Zaujímavá kuchynská linka obsahuje aj umývačku riadu. Výhodou je špajza, ktorá sa nachádza tesne vedľa kuchynskej linky a ktorá samozrejme zabezpečuje plnohodnotný úložný priestor.
Bývanie v tejto exkluzívnej lokalite Vam zaručí priamy dotyk s mestom a kompletnou dosažiteľnosťou služieb a infraštruktúry.

Galéria

  • ID: 2666727
  • Zverejnené: 3. februára 2023
  • Posledná aktualizácia: 3. februára 2023
  • Zobrazení inzerátu: 22