Predaj 5 izb. RD, krásny, veľký pozemok – Preseľany, okres Topoľčany.

199900 €
 • Kraj: Nitriansky
 • Okres: Topoľčany
 • Typ nehnuteľnosti: DOMY , Rodinný dom
 • Typ ponuky: Predaj
 • Úžitková plocha: 220 m²
 • Cena za m2: 908.64
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Veľkosť pozemku: 1885 m²

Popis

Predaj príjemného 5 izbového rodinného domu s krásne upraveným pozemkom v Preseľanoch, okres Topoľčany.

Dom je situovaný v širšom centre obce, mimo hlavnej cesty, na peknom veľkom, rovinatom pozemku s úrodnou pôdou o celkovej výmere 1885 m2.
Ide o poschodovú, tehlovú stavbu s dvomi nadzemnými podlažiami.
Dom je veľmi prakticky rozčlenený na dennú a nočnú časť.
Prízemie domu – dennú časť – tvorí chodba, z ktorej sa vstupuje do otvoreného slnečného priestoru kuchynskej a jedálenskej časti so špajzou, ďalej je k dispozícii priestranná obývacia izba, technická miestnosť, samostatná toaleta a pekná veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Z prízemia je situovaný aj výstup na slnečnú terasu s vonkajším krbom, ktorá je umiestnená tak, že okrem komfortného pocitu súkromia poskytuje aj pekný výhľad na udržiavanú zeleň a záhradu s ovocnými stromami (marhuľa, broskyňa, jabloň, slivka….)
Nočná časť domu je situovaná na poschodí. Priestranná chodba umožňuje vstup do štyroch samostatných spální a oddelenej toalety.
Okrem okrasnej a úžitkovej záhrady a upravenej trávnatej plochy dom disponuje aj menším záhradným domčekom, ktorý slúži na uskladnenie potravín a záhradníckych potrieb. Celý dom je obkolesený nádhernou zeleňou a skutočne ukážkovo udržiavanou úžitkovou záhradou.

Dom bol postavený v roku 1984 z pálenej tehly, kompletne rekonštruovaný bol v r. 2008, vrátane zateplenia a úpravy strechy.
Inžinierske siete: obecná voda, elektrina (220V, 380V), plyn, žumpa, studňa.
Kúrenie: kombinované ( radiátory – plynový kotol, v kúpeľni podlahové kúrenie, slnečné kolektory na ohrev vody).
Mesačné náklady na energie: 180€.

Dom je svojou pozitívnou energiou, pohodovou atmosférou, veľkosťou a stavom, ideálnym miestom pre život aj viacpočetnej rodiny s deťmi, bez nutnosti ďalšej investície.

Obec Preseľany patrí medzi stredne veľké obce Slovenska. Leží v strednej časti Nitrianskej pahorkatiny, na juhozápade Slovenska. Obec je vzdialená 20 km od mesta Nitra, 15 km od Topoľčian, 40 km od Piešťan a 110 km od Bratislavy. Obec žije bohatým kultúrnym, spoločenským a športovým dianím v spolupráci s divadelným súborom Rondo, speváckou skupinou Studnička, vlastným futbalovým a kolkárskym klubom či usporadúvaním rôznych kultúrnych a spoločenských udalostí. V obci je k dispozícii nielen štandardná občianska vybavenosť (potraviny, pošta, pohostinstvo, MŠ, ZŠ, všeobecný aj detský lekár), ale nachádza sa tu aj aktívny detský klub Preselankovo, obecná knižnica, futbalové ihrisko i fungujúce poľovnícke združenie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. Zabezpečíme Vám kompletný právny a poradenský servis. Naši odborníci v Nitrianskej realitnej kancelárii vám pomôžu aj s finančným poradenstvom a vybavením hypotekárneho úveru. Vypočítajte si výšku mesačnej splátky hypotéky na našej kalkulačke tu: https://profibroker.sk/hypoteka/
#stastiejedoma

Galéria

 • ID: 3054300
 • Zverejnené: 17. apríla 2024
 • Posledná aktualizácia: 17. apríla 2024
 • Zobrazení inzerátu: 325
 • 199900 €