REZERVOVANÉ! Predaj – 2. izbový byt – Zlaté Moravce

83 000 €

Popis

Ponúkam na predaj 2. izbový byt v Zlatých Moravciach na ulici 1. Mája 19, o celkovej výmere 57,82 m2. Jedná sa o kompletne zrekonštruovaný byt.

Dispozícia bytu:

Byt spĺňa nároky na bývanie 3 člennej rodiny. Dispozičné riešenie je veľmi zaujímavé. Byt disponuje vstupnou chodbou, samostatnou kúpeľňou, WC, dvoma samostatnými izbami a kuchyňou. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2022. V jednej izbe je priznaný komín čo novému majiteľovi umožňuje inštaláciu krbu do bytu. Obrovským bonusom je vlastný bojler a plynový prietokový ohrev vody, čo zabezpečuje extrémne nízke náklady. Dve murované pivnice sú pridanou hodnotou tejto nehnuteľnosti. Krásny nový byt čaká len na Vás. Vhodný aj ako investičný byt. Odporúčam vidieť.

Technické parametre:

plastové okná, optický internet, bezproblémové parkovanie, dve murované pivnice, zateplená bytovka, vlastný bojler a prietokový ohrev vody.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. Zabezpečíme Vám kompletný právny a poradenský servis.
Ak máte záujem o komplexné finančné poradenstvo prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktoré Vám naša realitná kancelária zabezpečí, automaticky máte znalecký posudok v prípade výšky úveru nad 80 000 € na náklady Nitrianskej realitnej kancelárie.

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Šťastie je doma.

CENA 83.000 EUR

Galéria

  • ID: 2733096
  • Zverejnené: 21. apríla 2023
  • Posledná aktualizácia: 29. apríla 2023
  • Zobrazení inzerátu: 125