REZERVOVANÉ! Predaj – 3,5. izbový byt – Zlaté Moravce

110 000 €

Popis

Ponúkam na predaj 3,5 izbový byt v Zlatých Moravciach na ulici Mládeže, o celkovej výmere 75,85 m2. Jedná sa o byt v pôvodnom stave.

Dispozícia bytu:

Byt spĺňa nároky na bývanie 4 člennej rodiny. Dispozičné riešenie je veľmi zaujímavé. Byt je na lukratívnej a tichej ulici s výbornou občianskou vybavenosťou. Disponuje vstupnou chodbou, kuchyňou, kúpeľňou so samostatným WC, izbou a obývačkou cez, ktorú sa ide do ďalšej spálne. Pridaným bonusom sú dve lodžie, jedna veľká so vstupom z obývačky a druhá menšia so vstupom z polizby, susediacou so samostatnou spálňou. Spomínaná polizba je obrovskou výhodou, z tohto priestoru môže byť plnohodnotná izba, šatník prípadne technická miestnosť… fantázií sa medze nekladú. Keďže byt je v pôvodnom stave, tak prispôsobenie nehnuteľnosti a jej vizáž je v prioritách nového majiteľa. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný – nová strecha, nové lodžie, zateplenie, nové vchody a nové linoleum v celej bytovke. Byt sa nachádza 2. poschodí bez výťahu. Odporúčam vidieť.

Technické parametre:
plastové okná v jednej izbe, optický internet, pivnica, bezproblémové parkovanie a zateplená bytovka.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. Zabezpečíme Vám kompletný právny a poradenský servis.
Ak máte záujem o komplexné finančné poradenstvo prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktoré Vám naša realitná kancelária zabezpečí, automaticky máte znalecký posudok v prípade výšky úveru nad 80 000 € na náklady Nitrianskej realitnej kancelárie.

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Šťastie je doma.

CENA 110.000 EUR

Galéria

  • ID: 2733086
  • Zverejnené: 21. apríla 2023
  • Posledná aktualizácia: 25. apríla 2023
  • Zobrazení inzerátu: 60