V našej Nitrianskej realitnej kancelárii pracuje skúsený tím odborníkov, ktorí svoju prácu milujú🩵, a hoci je to občas náročné a vyčerpávajúce, zadosťučinenie vo forme uzavretého obchodu, prenajatej či predanej nehnuteľnosti nenechá na seba dlho čakať. Práca realitného makléra totižto v praxi zahŕňa oveľa viac, ako len účasť na obhliadkach.

  • Stal som sa realitným maklérom – na úplnom začiatku je potrebné pripraviť si svoje realitné ,,portfólio“. Čo zahŕňa? V prvom rade prípravu inzercie nehnuteľností, od prvotnej obhliadky, prípravy audiovizuálnych materiálov (fotky📸, videá🎞️, dronovanie nehnuteľnosti🛰️) a tiež textácie inzerátu, až po jeho uverejnenie na webe a sociálnych sieťach.
  • Potencionálni klienti – makléri musia aktívne hľadať klientov, ktorí chcú kúpiť, prenajať alebo predať nehnuteľnosť. Široká sieť kontaktov k nájdeniu ,,TOHO PRAVÉHO“ klienta mu pri tom môže výrazne napomôcť.
  • Obhliadky – poskytnutie všetkých dôležitých informácii môže byť kľúčovým faktorom úspešného obchodu, maklér by mal mať prehľad o trhu s nehnuteľnosťami, hodnotách nehnuteľností, finančných možnostiach a právnych aspektoch kúpy alebo predaja.
  • Večný študent📖 – vzdelávanie sa v danej oblasti, a tiež seba-rozvoj idú ruka v ruke maklérskou praxou. Legislatívne zmeny, aktuálne trendy, situácia na finančnom trhu, správna komunikácia a výber komunikačných nástrojov, vhodná predajná a marketingová stratégia tvoria len úlomok z informácii, ktoré je nutné vedieť poskytnúť a hlavne aplikovať v praxi.
  • Skvelý tím kolegov – zmysel pre humor a tímový duch tvorí pomyselnú povinnú výbavu osobnosti nového kolegu 😉 Kto je milovníkom teambuildingových akcií, spoločne tráveného voľného času a aktivít, ten si u nás určite príde na svoje.
  • Sám sebe pánom – samozrejme to platí do určitej miery. Pracovný čas⌚ si každý môže rozvrhnúť sám, ako mu vyhovuje. K pracovným benefitom patria kancelárske priestory a zasadačka, a tiež materiálno technické vybavenie a kancelárske potreby. S prípravou podkladov k obchodu ti pomôže naša firemná asistentka a právnička.
  • Reprezentatívny a profesionálny vzhľad a vystupovanie – hoci výzor nie je všetko, dobrý prvý (aj druhý) dojem je veľmi dôležitý. Maklér reprezentuje nielen seba, ale aj celú realitnú kanceláriu.

Ak si myslíš, že by ťa práca realitného makléra u nás v Nitrianskej realitnej kancelárii napĺňala, a bol by si pre nás prínosom, podrobné informácie o pozícii aj o benefitoch, vyplývajúcich z práce pre nás, nájdeš TU:

HĽADÁME PRÁVE TEBA?

Tešíme sa na spoluprácu🤝

Tím NRK