Projekty

REZIDENCIA POD BORINOU

Projekt Rezidencia pod Borinou vytvára v srdci Nitry nový rezidenčný komplex bytových jednotiek v modernom a luxusnom bytovom dome v lokalite, ktorá spojí to najlepšie pre plnohodnotný mestský život.

Atraktivitu projektu okrem jeho atypického výzoru zvyšuje jeho poloha, ktorá sa pýši prekrásnou prírodou a borovicovým lesom, ktorý sa nachádza tesne za bytovým domom. Cieľom projektu je vytvoriť luxusné bývanie pre ľudí, ktorí uprednostňujú bytové jednotky pred možnosťou bývania v rodinných domoch a zároveň si potrpia na vyšší štandard bývania.

Developerský projekt Rezidencia pod Borinou sa rozprestiera na Inoveckej ulici v Nitre na Čermáni v priamom susedstve s lesoparkom na Borine. Objekt má dve nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie, ktoré slúži na parkovanie. Táto budúca monolitická stavba disponuje 5timi bytovými jednotkami, ktoré sú veľkometrážne, 4 izbové, doplnené o terasy a átriá. Práve tieto terasy a átriá tvoria charakteristický prvok celej architektúry. Spolu s rekuperáciou, klimatizáciou, inteligentným ovládaním nehnuteľnosti, vnútorným garážovým parkovaním, bohatým priestorom a súkromím vytvárajú vyšší štandard pre náročnejšieho klienta.

Viac informácií o projekte sa môžete dozvedieť na stránke: www.rezidenciapodborinou.sk