Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
Projekty – Nitrianska realitná kancelária

Projekty

REZIDENCIA POD BORINOU

Vitajte v Rezidencii pod Borinou, mieste, kde sa vaše sny o luxusnom bývaní stávajú realitou. Tento magický komplex bytových jednotiek v srdci Nitry vám prináša dokonalú kombináciu štýlu, komfortu a pôvabu. Vstúpte do sveta, kde sa každý detail starostlivo premyslí a kde vaše predstavy o vysnívanom bývaní dostanú nový rozmer.

V našej rezidencii sme pre vás pripravili exkluzívne bytové jednotky, ktoré ohromia svojím nadštandardným vybavením a nadčasovým dizajnom. Každý detail je starostlivo premyslený, aby ste si mohli užívať najvyšší štandard pohodlia a luxusu. Veľkometrážne 4 izbové byty s terasami a átriom vytvárajú priestor, kde sa spája moderný štýl s prírodnými prvkami. Naša monolitická stavba s jedinečnou architektúrou vám ponúka vyvážený zážitok z bývania.

Developerský projekt sa rozprestiera na Inoveckej ulici v Nitre na Čermáni v priamom susedstve s lesoparkom na Borine. Objekt má dve nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie, ktoré slúži na parkovanie. Táto budúca monolitická stavba disponuje 5timi bytovými jednotkami. Spolu s rekuperáciou, klimatizáciou, inteligentným ovládaním nehnuteľnosti, vnútorným garážovým parkovaním, bohatým priestorom a súkromím vytvárajú vyšší štandard pre náročnejšieho klienta.

Viac informácií o projekte sa môžete dozvedieť na stránke: www.rezidenciapodborinou.sk

Selenea Residence

Vitajte v SELENEA RESIDENCE, exkluzívnom rezidenčnom projekte, ktorý vytvára dokonalú harmóniu medzi luxusom, pohodlím a prírodou. Nachádza sa v obľúbenej časti Nitry na sídlisku Chrenová, v tichom prostredí blízko potoka Selenec. S 232 bytovými jednotkami a širokou škálou výhod je SELENEA RESIDENCE ideálnym miestom pre vyšší štandard života.

SELENEA RESIDENCE ponúka širokú škálu bytových jednotiek, ktoré vyhovujú potrebám rôznych rodinných štruktúr. Od základných garsóniek a štartovacích 2 izbových bytov, až po veľkorysé 3 izbové byty pre rodiny s deťmi a luxusné 4 izbové byty s terasami. Nech už hľadáte kompaktný priestor pre seba, alebo rozľahlé obydlie pre celú rodinu, v SELENEA RESIDENCE nájdete to, čo hľadáte.

Architektúra projektu kladie dôraz na otvorené priestranstvá, vzdušnosť zástavby,  štedré metráže bytov a veľkorysé terasy. Medziblokové priestory dodávajú projektu unikátnosť svojím smart riešením, outdoorovými vychytávkami pre malých i veľkých, sú logicky poprepájané a ponúkajú vyvážený pomer priestoru pre pasívny a aktívny relax a zmysluplné trávenie voľného času, aj s využitím oboch brehov potoka Selenec, na ktorý sa bude napájať cyklotrasa. V rámci projektu sa nachádza 12 polyfunkčných priestorov, ktoré spĺňajú všetky vaše potreby. Obchody, kaviarne a reštaurácie, vám poskytnú príjemné miesta na stretnutia a obľúbené gastronomické zážitky.

Viac informácií o projekte sa môžete dozvedieť na stránke: www.selenea.sk

NOVÉ BÝVANIE V RIŠŇOVCIACH

Predstavujeme vám exkluzívny projekt Rišňovce – rozprávkové bývanie v tichej, pokojnej a súkromnej uličke. Rišňovce sú jedinečným rezidenčným komplexom, ktorý vám ponúka spojenie pohodlia moderného bývania s nádherným okolím. Ide o novovybudovanú lokalitu, kde nájdete nádherne prevedené samostatne stojace domy, dvojdomy a časom aj bytový komplex, kde budú na predaj  2 izbové a 3 izbové byty.

Veľkorysé priestory, kvalitné materiály a elegantný dizajn tvoria súčasť každého bytu v Rišňovciach. Navyše, balkóny, terasy a predzáhradky vám umožnia vychutnávať si čerstvý vzduch a nádherný výhľad na okolitú prírodu. Samozrejmosťou je vybudovanie príjazdovej cesty, osvetlenia a súkromného detského ihriska.

Rišňovce majú navyše výhodnú polohu, ktorá vám umožní rýchly prístup k všetkej občianskej vybavenosti. V blízkosti sa nachádzajú školy, obchody, reštaurácie, zdravotné stredisko a ďalšie služby, ktoré uľahčia váš každodenný život. Zároveň však budete mať pocit úniku z mestského zhonu, keď sa vrátite do vášho súkromného raja v Rišňovciach. Vynikajúca je aj poloha samotných Rišňoviec, nakoľko to je blízko do mesta Nitra, Hlohovec a výjazdu na diaľnicu.

Viac informácií o projekte sa môžete dozvedieť na stránke: www.noverisnovce.sk

Pod Vinohradmi

Projekt Pod Vinohradmi – cieľom je priniesť cenovo dostupnú a zaujímavú architektúru, ktorá spája technickú a estetickú kvalitu v lokalite a svojím moderným vyhotovením nadväzuje na okolitý vidiek a prírodu. Projekt pozostáva z 2 dispozične rovnakých bytoviek umiestnených vedľa seba, v ich okolí je plánovaná zelená výsadba lúčnych kvetov a stromov. Za bytovými domami sa bude nachádzať priestor pre rezidentov v podobe detského ihriska a spoločný priestor pre maximálne pohodlie na aktívny a pasívny relax a udržovanie vzťahov bytovej komunity. Na výber sú 2-izbové a 3-izbové byty v štandarde, ktorý zahŕňa laminátové podlahy, plastové okná s izolačnými sklami, modernú sanitu, kvalitný obklad, dlažbu a bezpečnostné dvere. Parkovanie, ktoré je nevyhnutnou súčasťou moderného bývania, je zahrnuté v cene bytu a umiestnené hneď vedľa bytových domov.

Prečo si vybrať byt v novostavbe v obci Černík?

Nízke mesačné náklady: Vďaka moderným izolačným technológiám sú mesačné náklady na bývanie príjemne nízke.
Ideálne okolie na aktivity: Okolie vám ponúka príjemné prostredie na prechádzky a cykloturistiku, zabezpečujúce aktívny životný štýl.
Komplexné vybavenie: Obchody, materská škola, základná škola Mojzesovo, pošta, reštaurácia a všeobecný lekár sú v pohodlnom dosahu.
Služby obce: Obec disponuje najmodernejším zberovým dvorom s plným spektrom služieb pre občanov, ale už dnes poskytuje aj širokú škálu služieb na objednávku.
Kultúrne podujatia: Kultúrne podujatia tvoria dôležitú súčasť života v obci Černík, ktorá pravidelne organizuje rôzne kultúrno-spoločenské slávnosti a podujatia.
Bezpečná komunita: Obyvatelia sa môžu tešiť na bezpečné a priateľské prostredie, kde sa každý cíti ako doma.

Viac informácií o projekte sa môžete dozvedieť na stránke: www.podvinohradmi.sk