Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
Projekty – Nitrianska realitná kancelária

Projekty

REZIDENCIA POD BORINOU

Projekt Rezidencia pod Borinou vytvára v srdci Nitry nový rezidenčný komplex bytových jednotiek v modernom a luxusnom bytovom dome v lokalite, ktorá spojí to najlepšie pre plnohodnotný mestský život.

Atraktivitu projektu okrem jeho atypického výzoru zvyšuje jeho poloha, ktorá sa pýši prekrásnou prírodou a borovicovým lesom, ktorý sa nachádza tesne za bytovým domom. Cieľom projektu je vytvoriť luxusné bývanie pre ľudí, ktorí uprednostňujú bytové jednotky pred možnosťou bývania v rodinných domoch a zároveň si potrpia na vyšší štandard bývania.

Developerský projekt Rezidencia pod Borinou sa rozprestiera na Inoveckej ulici v Nitre na Čermáni v priamom susedstve s lesoparkom na Borine. Objekt má dve nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie, ktoré slúži na parkovanie. Táto budúca monolitická stavba disponuje 5timi bytovými jednotkami, ktoré sú veľkometrážne, 4 izbové, doplnené o terasy a átriá. Práve tieto terasy a átriá tvoria charakteristický prvok celej architektúry. Spolu s rekuperáciou, klimatizáciou, inteligentným ovládaním nehnuteľnosti, vnútorným garážovým parkovaním, bohatým priestorom a súkromím vytvárajú vyšší štandard pre náročnejšieho klienta.

Viac informácií o projekte sa môžete dozvedieť na stránke: www.rezidenciapodborinou.sk

Selenea Residence

Projekt Selenea Residence vyrastie v obyvateľmi obľúbenej časti mesta Nitra na sídlisku Chrenová, poloha projektu je v tesnej blízkosti potoka Selenec, ktorý je prítokom rieky Nitra. Samotný projekt pozostáva z 232 bytových jednotiek, ponúka štedré metráže základných garzóniek, štartovacie 2 izbové byty, 3 izbové byty pre rodiny s deťmi,  či vysoko luxusné 4 izbové byty s terasami. Súčasťou projektu je 12 polyfunkčných priestorov, ktoré počítajú s posilnením občianskej vybavenosti v lokalite a to potravinami, kaviarňami či reštauráciami.

Architektúra projektu kladie dôraz na otvorené priestranstvá, vzdušnosť zástavby,  štedré metráže bytov a veľkorysé terasy. Medziblokové priestory dodávajú projektu unikátnosť svojím smart riešením, outdoorovými vychytávkami pre malých i veľkých, sú logicky poprepájané a ponúkajú vyvážený pomer priestoru pre pasívny a aktívny relax a zmysluplné trávenie voľného času aj s využitím oboch brehov potoka Selenec, na ktorý sa bude napájať cyklotrasa

Viac informácií o projekte sa môžete dozvedieť na stránke: www.selenea.sk

Pod Vinohradmi

Projekt Pod Vinohradmi – cieľom je priniesť cenovo dostupnú a zaujímavú architektúru, ktorá spája technickú a estetickú kvalitu v lokalite a svojím moderným vyhotovením nadväzuje na okolitý vidiek a prírodu. Projekt pozostáva z 2 dispozične rovnakých bytoviek umiestnených vedľa seba, v ich okolí je plánovaná zelená výsadba lúčnych kvetov a stromov. Za bytovými domami sa bude nachádzať priestor pre rezidentov v podobe detského ihriska a spoločný priestor pre maximálne pohodlie na aktívny a pasívny relax a udržovanie vzťahov bytovej komunity. Na výber sú 2-izbové a 3-izbové byty v štandarde, ktorý zahŕňa laminátové podlahy, plastové okná s izolačnými sklami, modernú sanitu, kvalitný obklad, dlažbu a bezpečnostné dvere. Parkovanie, ktoré je nevyhnutnou súčasťou moderného bývania, je zahrnuté v cene bytu a umiestnené hneď vedľa bytových domov.

Prečo si vybrať byt v novostavbe v obci Černík?

Nízke mesačné náklady: Vďaka moderným izolačným technológiám sú mesačné náklady na bývanie príjemne nízke.
Ideálne okolie na aktivity: Okolie vám ponúka príjemné prostredie na prechádzky a cykloturistiku, zabezpečujúce aktívny životný štýl.
Komplexné vybavenie: Obchody, materská škola, základná škola Mojzesovo, pošta, reštaurácia a všeobecný lekár sú v pohodlnom dosahu.
Služby obce: Obec disponuje najmodernejším zberovým dvorom s plným spektrom služieb pre občanov, ale už dnes poskytuje aj širokú škálu služieb na objednávku.
Kultúrne podujatia: Kultúrne podujatia tvoria dôležitú súčasť života v obci Černík, ktorá pravidelne organizuje rôzne kultúrno-spoločenské slávnosti a podujatia.
Bezpečná komunita: Obyvatelia sa môžu tešiť na bezpečné a priateľské prostredie, kde sa každý cíti ako doma.

Viac informácií o projekte sa môžete dozvedieť na stránke: www.podvinohradmi.sk