Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
Služby – Nitrianska realitná kancelária

Služby

Hypotekárne poradenstvo

Vziať si tú správnu hypotéku je veľmi zodpovedné rozhodnutie, ktoré s Vami zostáva po dlhú dobu. Odporúčame Vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.

Výhody spolupráce s nami:

 • Viac ako 8 rokov skúseností
 • Individuálny pístup
 • Rýchly proces v kombinácii s kúpou cez našu RK
 • Komunikácia s bankami v zastúpení klienta
 • Porovnanie všetkých možností financovania
 • Úspora času
 • Možnosť následného servisu a pomoci pri riešení ostaných finančných produktov

Aký je postup?

 • Osobné alebo online stretnutie
 • Zistenie základných informácii o klientovi
 • Zistenie požiadaviek a potrieb klienta
 • Analýza a príprava úverovej ponuky
 • Predstavenie úverovej ponuky prostredníctvom e-mailu alebo osobne
 • Odsúhlasenie ponuky zo strany klienta
 • Riešenie a príprava podkladov pre hypotekárny úver
Konzultácia a poradenstvo s následným sprostredkovaním finančného produktu je vždy ZDARMA.

Trhová cena/Dedičské ocenenie

Potvrdenie nie je klasickým súdno – znaleckým posudkom, ale vystavuje sa väčšinou pre dedičské konania, majetkové vysporiadanie, rozvody, súdne spory a podobne.

Aktuálna trhová cena sa nestanovuje tzv. všeobecnou cenou podľa rôznych tabuliek, ale porovnávacou metódou a sledovaním cien nehnuteľností v danej lokalite. Trhovú cenu by sme mohli jednoducho určiť základnou ekonomickou veličinou a to ponukou – dopytom. Trhové ocenenie je zvyčajne vyhotovené na jednej strane A4.

 

Cena dokumentu je 60€.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na matkova@nitrianskereality.com alebo telefonicky 0905 546 000.

Interiérový dizajn

Nie je ľahké zariadiť si vlastné bývanie tak, aby sa z neho stal aj vysnívaný domov. Na trhu je množstvo materiálov, nábytku a doplnkov a zladiť ich s jednotlivými farbami tak, aby získali nadčasový vzhľad a neboli len rýchlo sa meniacim módnym trendom je naozaj ťažké.

Interiér by mal harmonicky pôsobiť s Vašim životným štýlom, odrážať Váš vkus, ktorý by mal byť decentne zladený do módnych trendov tak, aby rokmi nestratil šmrnc a udržal si osobitý dizajn čo najdlhšie. Pri tvorbe interiéru treba zvážiť vaše potreby, z priestoru vyťažiť maximum a spoločne s kvalitnými materiálmi, farbami a svetlom docieliť pocit domova.

Priestoru netreba uberať na vzdušnosti, musí byť premyslený a doladený čistými líniami tak, aby ste sa v ňom aj po rokoch cítili príjemne.

Pokiaľ si s týmto všetkým neviete rady, alebo už máte určite predstavy, ale nie ste si istý konečným výsledkom, ideálnou voľbou pre Vás je vizualizácia celého priestoru v 2D a 3D zobrazení. Priestor Vám vieme navrhnúť a s Vašou pomocou zariadiť tak, aby sa stal Vašim naozaj vysnívaným domovom.

Home staging

„Ľudia sa v dnešnej dobe rozhodujú veľmi emocionálne. Podľa prieskumu nákupného správania si utvoria prvý dojem už desať sekúnd po tom, čo do nehnuteľnosti vojdú. Keď uvidia na chodbe špinavé topánky , budú podozrievaví po celú dobu prehliadky.“

Nepredávate predsa svoj domov, ale svoj byt alebo dom.

Pripravte priestor tak, aby si ho  potencionálny  kupujúci s radosťou kúpil  a aby si vo Vašom dome alebo byte dokázal predstaviť svoj domov.

Čo je to home staging?

Home staging  je profesionálna estetická úprava vzhľadu interiéru Vašej nehnuteľnosti s cieľom vyzdvihnúť jej prednosti a získať čo najlepšiu cenu pri predaji alebo prenájme. Home staging je oveľa viac než len upratovanie, odstránenie nepotrebných prvkov a reorganizácia. Je to marketingová stratégia pre váš domov.

VÝHODY HOME STAGINGU:

 • Vyzdvihne pozitívne vlastnosti nehnuteľnosti
 • Vytvorí prvý dojem, ktorý si Vaši kupujúci zapamätajú
 • Rýchlejší predaj alebo prenájom nehnuteľnosti
 • Lepšia cena nehnuteľnosti

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Developerská činnosť

Rýchly rast objemu aktivít viedol k vytvoreniu biznis modelu postaveného na realizácii projektov prostredníctvom špecializovaných dcérskych spoločností, čím došlo k transformácii na skupinu holdingového charakteru. Na základe tohto sme sa rozhodli svoje skúsenosti z realitného a finančného trhu aplikovať aj do vlastnej výstavby rezidenčných projektov. V rámci výstavby rezidenčných objektov zastrešujeme celý proces počnúc projektovou prípravou, cez inžiniersku činnosť, stavebný manažment až po marketing a predaj.

Zrealizované projekty

Rezidencia Gorazdova

Rezidencia Gorazdova pozostáva z 3 bytových jednotiek,s veľkometrážnymi terasami a balkónom a taktiež 6 parkovacími miestami v uzatvorenom dvore.

Byty majú rozlohu od 78m2 – 110m2. Veľkou výhodou týchto exkluzívnych bytov sú parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú v uzatvorenom dvore. Byty disponujú vlastným kotlom, vykurovanie je podlahové. Celá stavba je vybavená rekuperačnými jednotkami, každý byt obsahuje prípravou na klimatizáciou. Ďalšou výhodou sú elektricky ovládané vonkajšie žalúzie. Byty majú k dispozícii videovrátnika. Celý objekt disponuje prvkami modernej architekrúry. Konštrukcia stavby je tehlová so zateplením. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ( poliklinika, LIDL, škola, škôlka, autobusové zastávky,…).

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na svec@nitrianskereality.com alebo telefonicky +421 911 878 728.

Vaše bývanie, náš záväzok. Maklér kupujúceho v akcii! 🏡

Nechajte nás pracovať za vás a užívajte si bezstarostný nákup nehnuteľnosti. S našim službami makléra kupujúceho máte prístup k širokej ponuke nehnuteľností v súlade s vašimi preferenciami.

Čo je v službe zahrnuté?

Personalizované konzultácie

Začneme osobným alebo online stretnutím, kde budeme skúmať vaše potreby, požiadavky a finančné možnosti. To nám pomôže vybudovať jasný obraz o tom, akú nehnuteľnosť hľadáte.

Aktívne vyhľadávanie

Namiesto toho, aby ste trávili hodiny hľadaním nehnuteľností na rôznych webových stránkach, my za vás vyhľadáme ponuky, ktoré presne zodpovedajú vašim kritériám a požiadavkám.

Trhový prieskum

S našou trhovou znalosťou a kvalitnou analýzou, vám poskytneme dôležité informácie o cenovej úrovni na trhu. To vám pomôže stanoviť realistické očakávania a optimalizovať váš rozpočet.

Právne a finančné poradenstvo

Keďže budete mať našich expertov po ruke, budete mať prístup k právnemu a finančnému poradenstvu počas celého procesu kúpy.

Obhliadky

Nezabudneme na praktickú stránku vecí. Organizujeme obhliadky nehnuteľností, ktoré vás zaujmú, aby ste si mohli urobiť vlastný dojem.

Pomoc pri vyjednávaní

Naši makléri budú rokovať vo vašom mene, aby sme zabezpečili, že dosiahnete najlepšiu možnú cenu a podmienky.

Zľava na stavebný materiál

Aby sme vám uľahčili prípadné renovácie alebo vylepšenia, ponúkame 10% zľavu na nákup stavebného materiálu od nášho partnera, firmy Marand.

Cena komplexnej služby je 1500 €. Prvých 500 € sa platí ihneď a zvyšných 1000 € po úspešnom zrealizovaní obchodu. Takže, neváhajte, nechajte nás zabezpečiť váš bezstarostný nákup nehnuteľnosti! 💼🏠

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.