Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
Služby – Nitrianska realitná kancelária

Služby

Hypotekárne poradenstvo

Vziať si tú správnu hypotéku je veľmi zodpovedné rozhodnutie, ktoré s Vami zostáva po dlhú dobu. Odporúčame Vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.

Výhody spolupráce s nami:

 • Viac ako 8 rokov skúseností
 • Individuálny pístup
 • Rýchly proces v kombinácii s kúpou cez našu RK
 • Komunikácia s bankami v zastúpení klienta
 • Porovnanie všetkých možností financovania
 • Úspora času
 • Možnosť následného servisu a pomoci pri riešení ostaných finančných produktov

Aký je postup?

 • Osobné alebo online stretnutie
 • Zistenie základných informácii o klientovi
 • Zistenie požiadaviek a potrieb klienta
 • Analýza a príprava úverovej ponuky
 • Predstavenie úverovej ponuky prostredníctvom e-mailu alebo osobne
 • Odsúhlasenie ponuky zo strany klienta
 • Riešenie a príprava podkladov pre hypotekárny úver
Konzultácia a poradenstvo s následným sprostredkovaním finančného produktu je vždy ZDARMA.

Trhová cena/Dedičské ocenenie

Potvrdenie nie je klasickým súdno – znaleckým posudkom, ale vystavuje sa väčšinou pre dedičské konania, majetkové vysporiadanie, rozvody, súdne spory a podobne.

Aktuálna trhová cena sa nestanovuje tzv. všeobecnou cenou podľa rôznych tabuliek, ale porovnávacou metódou a sledovaním cien nehnuteľností v danej lokalite. Trhovú cenu by sme mohli jednoducho určiť základnou ekonomickou veličinou a to ponukou – dopytom. Trhové ocenenie je zvyčajne vyhotovené na jednej strane A4.

 

Cena dokumentu je 60€.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na matkova@nitrianskereality.com alebo telefonicky 0905 546 000.

Interiérový dizajn

Nie je ľahké zariadiť si vlastné bývanie tak, aby sa z neho stal aj vysnívaný domov. Na trhu je množstvo materiálov, nábytku a doplnkov a zladiť ich s jednotlivými farbami tak, aby získali nadčasový vzhľad a neboli len rýchlo sa meniacim módnym trendom je naozaj ťažké.

Interiér by mal harmonicky pôsobiť s Vašim životným štýlom, odrážať Váš vkus, ktorý by mal byť decentne zladený do módnych trendov tak, aby rokmi nestratil šmrnc a udržal si osobitý dizajn čo najdlhšie. Pri tvorbe interiéru treba zvážiť vaše potreby, z priestoru vyťažiť maximum a spoločne s kvalitnými materiálmi, farbami a svetlom docieliť pocit domova.

Priestoru netreba uberať na vzdušnosti, musí byť premyslený a doladený čistými líniami tak, aby ste sa v ňom aj po rokoch cítili príjemne.

Pokiaľ si s týmto všetkým neviete rady, alebo už máte určite predstavy, ale nie ste si istý konečným výsledkom, ideálnou voľbou pre Vás je vizualizácia celého priestoru v 2D a 3D zobrazení. Priestor Vám vieme navrhnúť a s Vašou pomocou zariadiť tak, aby sa stal Vašim naozaj vysnívaným domovom.

Home staging

„Ľudia sa v dnešnej dobe rozhodujú veľmi emocionálne. Podľa prieskumu nákupného správania si utvoria prvý dojem už desať sekúnd po tom, čo do nehnuteľnosti vojdú. Keď uvidia na chodbe špinavé topánky , budú podozrievaví po celú dobu prehliadky.“

Nepredávate predsa svoj domov, ale svoj byt alebo dom.

Pripravte priestor tak, aby si ho  potencionálny  kupujúci s radosťou kúpil  a aby si vo Vašom dome alebo byte dokázal predstaviť svoj domov.

Čo je to home staging?

Home staging  je profesionálna estetická úprava vzhľadu interiéru Vašej nehnuteľnosti s cieľom vyzdvihnúť jej prednosti a získať čo najlepšiu cenu pri predaji alebo prenájme. Home staging je oveľa viac než len upratovanie, odstránenie nepotrebných prvkov a reorganizácia. Je to marketingová stratégia pre váš domov.

VÝHODY HOME STAGINGU:

 • Vyzdvihne pozitívne vlastnosti nehnuteľnosti
 • Vytvorí prvý dojem, ktorý si Vaši kupujúci zapamätajú
 • Rýchlejší predaj alebo prenájom nehnuteľnosti
 • Lepšia cena nehnuteľnosti

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na svecova@nitrianskereality.com alebo telefonicky +421 902 256 848.

Developerská činnosť

Rýchly rast objemu aktivít viedol k vytvoreniu biznis modelu postaveného na realizácii projektov prostredníctvom špecializovaných dcérskych spoločností, čím došlo k transformácii na skupinu holdingového charakteru. Na základe tohto sme sa rozhodli svoje skúsenosti z realitného a finančného trhu aplikovať aj do vlastnej výstavby rezidenčných projektov. V rámci výstavby rezidenčných objektov zastrešujeme celý proces počnúc projektovou prípravou, cez inžiniersku činnosť, stavebný manažment až po marketing a predaj.

Zrealizované projekty

Rezidencia Gorazdova

Rezidencia Gorazdova pozostáva z 3 bytových jednotiek,s veľkometrážnymi terasami a balkónom a taktiež 6 parkovacími miestami v uzatvorenom dvore.

Byty majú rozlohu od 78m2 – 110m2. Veľkou výhodou týchto exkluzívnych bytov sú parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú v uzatvorenom dvore. Byty disponujú vlastným kotlom, vykurovanie je podlahové. Celá stavba je vybavená rekuperačnými jednotkami, každý byt obsahuje prípravou na klimatizáciou. Ďalšou výhodou sú elektricky ovládané vonkajšie žalúzie. Byty majú k dispozícii videovrátnika. Celý objekt disponuje prvkami modernej architekrúry. Konštrukcia stavby je tehlová so zateplením. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ( poliklinika, LIDL, škola, škôlka, autobusové zastávky,…).

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na svec@nitrianskereality.com alebo telefonicky +421 911 878 728.