Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
Zahraničné ponuky – Nitrianska realitná kancelária

Zahraničné ponuky

Nitrianska realitná kancelária, váš realitný sprievodca, prináša skvelé zahraničné projekty. Vo svojom zahraničnom realitnom portfóliu má pripravené výnimočné nehnuteľnosti na predaj – apartmány na Severnom Cypre a v Spojených arabských emirátoch.

Táto služba realitnej kancelárie môže byť veľmi užitočná pre tých, ktorí chcú kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí, či už v rámci investície alebo pre vlastný relax.

Celým procesom, od odborného poradenstva, vyhľadania tej pravej nehnuteľnosti, jej prehliadky, právneho a finančného poradenstva a zabezpečenia dokumentácie, vás prevedie profesionálny tím našich realitných maklérov.

SEVERNÝ CYPRUS - Stredomorský sen za skvelú cenu

Zažite to najlepšie v Stredomorí za zlomok ceny! Severný Cyprus je európskym skvostom, ktorý ponúka nielen príjemné a bezpečné životné prostredie, ale aj dobre rozvinutý cestovný ruch s infraštruktúrou na svetovej úrovni. Luxusné bývanie, kde každý deň je ako dovolenka. Ponorte sa do sveta bezkonkurenčného luxusu obklopeného nádhernou stredomorskou scenériou. Doprajte si prvotriednu lyžovačku na najväčšom pohorí Cypru a potom relax na pobreží. Objavte globálne vzdelávacie centrum na Severnom Cypre. Vnorte sa do rôznych kultúr, usilujte sa o dokonalosť a odomknite nekonečné príležitosti. Severný Cyprus po zotmení? To sú energické kluby, pokojné plážové miesta a živá hudba, ktorá vám ponúka nezabudnuteľné zážitky ako tanec pod hviezdami, osviežujúce nápoje a nezabudnuteľné spomienky. S nami prežijete noci, na ktoré nezabudnete.

🍴Gurmánske zážitky a zábava: vychutnajte si širokú paletu reštaurácií, klubov, kasín a luxusných hotelov za dostupnejšiu cenu ako v iných stredomorských destináciách.

🏆 Svetová top destinácia na dôchodok: Severný Cyprus získal 4.miesto svetovo najlepšie miesto na dôchodok.

💱 Výhodná Mena: S tureckou lírou ako menou, máte ekonomickú výhodu na svojej strane,

☀ Celoročné slnko: Slnečné dni a teplé noci vás čakajú po celý rok.

🏖 Nádherné pláže: Nedotknuté pobrežie s čistou modrou vodou.

🤝 Prijateľná komunita: Krajanská komunita je veľká a prívetivá.

🎭 Bohatá kultúra: Ponorte sa do historických a kultúrnych pokladov.

🔒 Bezpečie: Miera kriminality je veľmi nízka.

🏢 Realitné príležitosti: Výhodné investičné príležitosti do nehnuteľností, predaj moderných apartmánov v komplexoch vysokej triedy.

Chcete kúpiť nehnuteľnosť prostredníctvom Nitrianskej realitnej kancelárie v zahraničí? Želáte si jedinečnosť a kvalitu? Kontaktujte nás, dohodnite si konzultáciu a doprajte si váš európsky luxus v Severnom Cypre.

Aktuálnu ponuku apartmánov na Severnom Cypre vám predstavia manažéri projektu

Bc. Ivan Kozai

kozai@nitrianskereality.com

+421 910 747 333

Mgr. Alesja Jakab Malakan

jakab@nitrianskereality.com

+421 903 571 301

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY - DUBAJ

Vystúpte zo všedného dňa a vstúpte do ohromujúceho sveta Dubaja, kde sa snúbi luxus s prírodnou krásou a neobmedzenými možnosťami. Pripravili sme si pre vás exkluzívnu príležitosť – investovať do nehnuteľností na pieskovom pobreží, kde sa snúbi východné exotika s modernou eleganciou. Aké služby ponúkame? Predaj, prenájom nehnuteľností, zariaďovanie apartmánu a komplexný servis. Naši špecialisti Vám poradia s výberom potrebných služieb a zvolia tie najvýhodnejšie a najvhodnejšie podmienky. Sme s Vami od prvého kontaktu až po prevzatie kľúčov k nehnuteľnosti šitej na mieru.

Život v Dubaji prináša

☀️ 365 dní užívania si v raji: v Dubaji sa žije bez obmedzení! Užívajte si celoročnú dovolenku na pláži s dokonalým počasím a nenechajte si ujsť ani jeden deň bez radosti a oddychu. Odpočinok a relax v Dubaji sú zaručené!

🛡️ Bezpečnosť bez obmedzenia: vaše bezpečie a pohoda sú pre nás prioritou. V Dubaji môžete žiť s pokojom duše, pretože je jedným z najbezpečnejších miest na svete.

🏙️ Stabilita a prosperita: spoľahnúť sa môžete na stabilnú vládu a ekonomiku, ktoré tvoria pevné základy pre váš úspech. V Dubaji sa naplno rozvinú vaše podnikateľské ambície!

🎓 Svet vedomostí pre vaše deti: zabezpečte si pre deti vzdelanie na prestížnych medzinárodných univerzitách, kde sa ich schopnosti a talenty úplne rozvinú. V Dubaji sa staráme o budúcnosť vás a vašich detí!

🏥 Starostlivosť o vaše zdravie: vaše zdravie je pre nás veľmi dôležité. V Dubaji máte prístup k špičkovej zdravotnej starostlivosti a odborným lekárom, ktorí sa postarajú o vaše zdravie a pohodu.

🌐 Srdcom Expo 2020: Dubaj sa stal hlavným strediskom Expo 2020, globálnu udalosť, ktorá nás spája a prináša inovácie, kultúru a príležitosti z celého sveta. V Dubaji zažijete svetové udalosti, ktoré vás inšpirujú!

🏡 Úžasné ceny nehnuteľností: investujte v Dubaji s najlepšou návratnosťou a pasívnym príjmom na svete! Zabezpečíme vám výhodný splátkový kalendár a ročný výnos v priemere 10%. Urobte investíciu, ktorá sa vám vyplatí!

🏨 Váš útočisko vo vzrušujúcom meste: nájdite si domov v Dubaji a prežívajte úžasné chvíle pri prenájme cez Airbnb. Dubaj vám ponúka neopakovateľné zážitky, nech ste tu akokoľvek dlho! Vaše prázdniny a zážitky budú nezabudnuteľné!

Nechajte sa zlákať a kúpte si nehnuteľnosť v Dubaji – v meste bezkonkurenčných príležitostí! Spojte sa s nami a vstúpte do tohto fascinujúceho sveta!

PREČO INVESTOVAŤ DO NEHNUTEĽNOSTI V DUBAJI?

  • Ceny nehnuteľností v Dubaji sú nižšie v porovnaní s inými veľkomestami na svete
  • Najlepšia návratnosť a pasívny príjem na svete
  • Záloha vo výške 10 – 20 %  + výhodný splátkový kalendár
  • Ročný výnos v priemere 10 %
  • Prenájom cez Airbnb

Aktuálnu ponuku nehnuteľností v Dubaji vám predstaví manažérka projektu

Mgr. Alesja Jakab Malakan

jakab@nitrianskereality.com

+421 903 571 301