Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /data/a/5/a5a9f1db-dd5f-4d32-bd3c-f39b1916f956/nitrianskereality.com/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
Referencie – Nitrianska realitná kancelária

Referencie

Prezentácia našich úspešne zrealizovaných obchodných prípadov vo výhradnom zastúpení

Ak ste aj Vy boli spokojný/nespokojný s našimi službami, neváhajte a napíšte nám recenziu 🙂

Nižšie si môžete prečítať recenzie a odporúčania od klientov.

Skvelý prístup celého kolektívu, profesionálna práca a zodpovedne vedený obchod od začiatku až do konca. Realizoval som viacero obchodov cez túto realitnú kanceláriu a vždy som bol maximálne spokojný.


Ivan Valach – developer a konateľ spoločnosti

Profesionálny prístup, ústretovosť, pomoc a poradenstvo s ľudským prístupom. V minulosti som využil služby viacerých realitných kancelárií, ale až s NITRIANSKOU REALITNOU KANCELÁRIOU som si vytvoril dlhodobú spoluprácu z dôvodu vyššie uvedených benefitov. Veľká vďaka hlavne pani Antalovej a pani Staňovej.


Andrej Haulik – konateľ spoločnosti

Profesionálne služby, férové jednanie a ochota. Za spoločnosť ČENTÉŠ Slovakia, spol s.r.o. odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu.


Miroslav Čentéš – konateľ ČENTÉŠ Slovakia, spol. s.r.o.

V dnešnej dobe nájsť sprostredkovateľa predaja či kúpy nehnuteľnosti je kľúčové, lebo od toho sa odvíja buď prvý alebo posledný dojem so samotnou nehnuteľnosťou. Som preto rád a vďačný, že v kontakte so mnou Nitrianska realitná kancelária zanechala pozitívny dojem a v budúcnosti veľmi rád využijem jej služby.


PhDr. Robert Krause, PhD., MBA – Chief Executive Officer KMCG

Ďakujem za profesionálnu spoluprácu a perfektný prístup realitnej kancelárie Nitrianske Reality konkrétne pána Petra Turbu pri predaji môjho bytu. Všetko od prvotného kontaktu až po finálny predaj prebehlo na vysokej úrovni. V minulosti som už niekoľkokrát využil vaše služby a pokiaľ bude opäť príležitosť tak sa rád obrátim na vás znovu.


PaedDr. Matej Spišiak, PhD., tréner ŠO atletika VŠC Dukla Banská Bystrica

Vzájomnú spoluprácu so spoločnosťou NITRIANSKA REALITNÁ KANCELÁRIA s.r.o. hodnotíme na základe dlhoročných skúseností vysoko pozitívne. Makléri spoločnosti disponujú odbornosťou, skúsenosťami, komunikatívnosťou, ochotou a príjemným vystupovaním. Oceňujeme profesionálny prístup pracovníkov realitnej kancelárie, ale aj ich  ľudský prístup a úprimný záujem o zákazníka. Je radosť spolupracovať so spoločnosťou, ktorej cieľom je spokojnosť klienta. Realitnú kanceláriu môžeme jednoznačne odporučiť ďalším klientom. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


Ing. Ivan Polóny, CSc., konateľ INKA-P

S realitnou maklerkou p. Antalovou spolupracujem 10 rokov. Má profesionálny a zodpovedený prístup ku klientom a nikoho nezavádza. Dodržiaval realitný kodex a najvyššie realitné štandardy. Odporúčam všetkým túto realitnú kanceláriu a makléra z dôvodu, že na trhu som sa stretla s nepoctivým a zavádzajúcim prístupom realitných kancelárií. Táto realitná kancelária ma 10 rokov presviedča o svojej vynikajúcej práci, som spokojna na 150%.


Ing. Jana Valentová – konateľ NOVIT s.r.o.

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.