Predaj – Rodinný dom – Vyhne

190000 €

Popis

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Vyhne, okres Žiar nad Hronom, ktorý sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 313 m2. Jedná sa o rodinný dom s obytnou plochou 280 m2.

Dispozícia RD:
Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Dve podlažia zabezpečujú maximálne využitie priestoru. Dom je v nadštandardnom štýle a zariadenie každého podlažia je veľmi zaujímavé. V 1. nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná hala, šatník, WC pre hostí, kuchyňa, jedáleň, obývačka, technická miestnosť, terasa a garáž. 2. nadzemné podlažie disponuje s tromi samostatnými spálňami s vlastnými kúpeľňami a WC, priestranným šatníkom, terasou a skladom. Krásne a moderné zariadenie domu Vám zaručí pocit luxusu. V dome sa nachádza krb s prieduchmi do každej miestnosti, v kúpeľniach je elektrické podlahové kúrenie. Odporúčam vidieť.

Technické parametre:
nové izolácie, sadrové omietky, nová elektroinštalácia, nový odpadový a vodovodný systém, nové kúrenie a strecha, ústredné kúrenie na plyn, krb s prieduchmi do každej miestnosti, podlahové elektrické kúrenie v kúpeľniach.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. Zabezpečíme Vám kompletný právny a poradenský servis. Naši odborníci v Nitrianskej realitnej kancelárii vám pomôžu aj s finančným poradenstvom a vybavením hypotekárneho úveru.
Vypočítajte si výšku mesačnej splátky hypotéky na našej kalkulačke tu: https://profibroker.sk/hypoteka/

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Šťastie je doma.

CENA 190 000 € + dohoda

Galéria

  • ID: 3133965
  • Zverejnené: 26. júna 2024
  • Posledná aktualizácia: 7. júla 2024
  • Zobrazení inzerátu: 60
  • 190000 €