Predaj pozemok pre výstavbu RD, 12 á, centrum, Rastislavice

Popis

Predaj pekného, rovinatého, veľkého pozemku o výmere 1190 m2 v centre obce Rastislavice, Nová ul.
Pozemok má pravidelný obdĺžnikový tvar o rozmeroch 22m x 54m, situovaný je v centre obce, priamo na Novej ulici. Prístupová cesta k pozemku je spevnená.
Na pozemku aktuálne nie sú prípojky. Zabezpečenie zdroja prívodu vody je možné riešiť studňou, ako vo väčšine nehnuteľností v obci, nakoľko podzemná voda je tu veľmi kvalitná.
K parcele je vydané Stanovisko ZSE k možnosti pripojenia aj viacerých odberných miest, a územno-plánovacia informácia od obce.

Obec Rastislavice – ako jedna z najmladších obcí na Slovensku, leží na juhozápadnom Slovensku, v okrese Nové Zámky, v úrodnej časti Podunajskej nížiny.
Obec je vzdialená 25 km od Nových Zámkov, 25 km od Nitry, 97 km od Bratislavy.
Obec žije bohatým kultúrnym, spoločenským a športovým dianím v spolupráci s rôznymi organizáciami a združeniami (ako napr.: Klub dôchodcov, Klub mladých, miestny spolok SČK, spevácky súbor Rastislavická konopa, stolnotenisový a futbalový klub) či usporadúvaním rôznych spoločenských udalostí.
V obci je k dispozícii okrem štandardnej občianskej vybavenosti (potraviny, pošta, pohostinstvo, MŠ, ZŠ), k dispozícii aj futbalové ihrisko a fungujúce poľovnícke združenie, alebo Dobrovoľný hasičský zbor.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. Zabezpečíme Vám kompletný právny a poradenský servis. Naši odborníci v Nitrianskej realitnej kancelárii vám pomôžu aj s finančným poradenstvom a vybavením hypotekárneho úveru. Vypočítajte si výšku mesačnej splátky hypotéky na našej kalkulačke tu: https://profibroker.sk/hypoteka/
#stastiejedoma
Pozn.: fotografia je ilustračná

Galéria

4 / 10

  • ID: 3008387
  • Zverejnené: 22. marca 2024
  • Posledná aktualizácia: 31. marca 2024
  • Zobrazení inzerátu: 164
  • 1 €