REZERVOVANÉ! Predaj – Rodinný dom – Zlaté Moravce

156000 €

Popis

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v Zlatých Moravciach na ulici Slovenskej armády, okres Zlaté Moravce, ktorý sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 789 m2. Jedná sa o Rodinný dom s podlahovou plochou 400 m2.

Dispozícia RD:
Rodinný dom ideálne spĺňa nároky 7 člennej rodiny. Dispozícia domu je maximálne využitá. Jedná sa o stavbu skolaudovanú v roku 1976. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku a disponuje tromi podlažiami, vykurovaný je ústredným kúrením (radiátory). Na 1. podlaží, teda prízemí, sa nachádza vstupná chodba, samostatná izba, obývačka s krbom, veľká kuchyňa s výstupom na terasu, komora, kúpeľňa a WC. Na 2. podlaží sa nachádzajú 4. samostatné izby s jednou veľkou loggiou a WC. Na 3. podlaží sú dve priechodné izby s dvoma loggiami. Celý dom je podpivničený pričom pivničné priestory sú tak prispôsobené, že sú vhodné aj na využitie prípadného ďalšieho bývania. Dom bol stavaný z kvalitnej tehly a hrúbka múrov je 50 cm. Nízke mesačné náklady. Dom sa nachádza v jednej z najlepších častí Zlatých Moraviec s výbornou občianska vybavenosťou. Odporúčam vidieť.

Technické parametre:
euro okná, garáž, terasa, všetky inžinierske siete, nízke mesačné náklady, sedlová strecha, široký pozemok, dobrá lokalita.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. Zabezpečíme Vám kompletný právny a poradenský servis. Naši odborníci v Nitrianskej realitnej kancelárii vám pomôžu aj s finančným poradenstvom a vybavením hypotekárneho úveru.
Vypočítajte si výšku mesačnej splátky hypotéky na našej kalkulačke tu: https://profibroker.sk/hypoteka/
V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Šťastie je doma.

CENA 156.000 EUR + dohoda

Galéria

  • ID: 3151098
  • Zverejnené: 2. júla 2024
  • Posledná aktualizácia: 10. júla 2024
  • Zobrazení inzerátu: 26
  • 156000 €