V srdci Nitry sa nach├ídza realitn├í kancel├íria, ktor├í si buduje ┼ítandardy a meno v realitnom svete, ale je tie┼ż va┼í├şm d├┤veryhodn├Żm partnerom v oblasti nehnute─żnost├ş. U┼ż od roku 2007 sa Nitrianska realitn├í kancel├íria m├┤┼że p├Ż┼íi┼ą nielen bohat├Żmi sk├║senos┼ąami, ale aj reput├íciou zalo┼żenou na d├┤vere a inov├íci├ích v realitnom odvetv├ş.

­čĆć Renomovan├í a spo─żahliv├í realitka

Na┼ía kancel├íria sa m├┤┼że pochv├íli┼ą ┼íirok├Żm spektrom slu┼żieb zaru─Źuj├║cich kvalitu a profesion├ílny pr├şstup ku klientovi. Realitn├ş makl├ęri a finan─Źn├ş odborn├şci pracuj├║ na svojej odbornosti, a ich starostlivos┼ą nekon─Ź├ş zrealizovan├Żm obchodom.

­čŤĺ Komplexn├ę slu┼żby, v┼íetko, ─Źo potrebujete, u n├ís m├íte

─îi u┼ż ide o predaj, pren├íjom, k├║pu nehnute─żnosti alebo finan─Źn├ę poradenstvo, Nitrianska realitn├í kancel├íria v├ím pon├║ka komplexn├ę slu┼żby od A po Z:

ÔÜľ´ŞĆ Pr├ívny a poradensk├Ż servis,

­čôł Marketingov├ę strat├ęgie,

­čöŹ ┼ápecializovan├í anal├Żza trhu,

­čĆíKvalitn├Ż homestaging,

­čÄĘ Interi├ęrov├Ż dizajn,

­čĄŁZastupovanie pri k├║pe nehnute─żnosti,

­čĆŚ´ŞĆ Developersk├ę projekty,

­čî▓ V├Żstavbou drevodomov v┬á┼ákandin├ívskom ┼ít├Żle.

­čĺľ ┬áNa┼íi realitn├ş makl├ęri, srdce na┼íej kancel├írie

T├şm makl├ęrov NRK predstavuje istotu realitn├ęho sektoru v Nitre a ┼íirokom okol├ş. S├║ to profesion├íli ako Nika Antalov├í, Ria Kurucov├í, Ali Jakab Malakan, Pa┼ąka Slamkov├í, Jarka Svoradov├í, Bea Reichel, Ivo Kozai a ─îe┼łek Me┼łhert. V┼íetci v├ím pon├║kaj├║ nielen bohat├ę sk├║senosti, ale aj osobn├║ v├í┼íe┼ł pre ka┼żd├Ż projekt. Ich pr├şstup, zalo┼żen├Ż na d├┤slednosti, inov├ícii a skuto─Źnom z├íujme o klientov, je to, ─Źo n├ís rob├ş v├Żnimo─Źn├Żmi v realit├ích. Pri predaji nehnute─żnosti je nevyhnutn├ę ma┼ą spo─żahliv├ęho partnera, a tak sme vyzbrojen├ş aktu├ílnymi trhov├Żmi znalos┼ąami, ktor├ę s├║ z├írukou ├║spechu v├í┼ího predaja, pren├íjmu ─Źi k├║py nehnute─żnosti.

ÔťĘPrin├í┼íame v├ím pr├şstup na mieru

S na┼íimi analytikmi a makl├ęrmi, ktor├ş s├║ v┼żdy o krok vpred v oblasti trhov├Żch zmien, ste v najlep┼í├şch ruk├ích. V├í┼í predaj bude strategicky na─Źasovan├Ż a optimalizovan├Ż pre najlep┼íie mo┼żn├ę v├Żsledky.

  • D├┤kladn├í anal├Żza trhu,
  • Profesion├ílna prezent├ícia,
  • Sledovanie trhu a preferenci├ş,
  • Lok├ílne know-how,
  • Osobn├Ż pr├şstup,
  • D├┤vera a spo─żahlivos┼ą.

­čîŹ Spojte sa s nami!

S Nitrianskou realitnou kancel├íriou z├şskate nie len obchodn├ęho partnera, ale aj spojenca na ceste k ├║spechu. Sta┼łte sa fan├║┼íikom na┼íich soci├ílnych siet├ş a nezme┼íkajte pravideln├ę aktualiz├ície, in┼ípir├ície ─Źi novinky v oblasti realitn├ęho biznisu.

­čĹë A nezabudnite, ┼że toto je len za─Źiatok! V mojom ─Ćal┼íom ─Źl├ínku sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na ─Ćal┼íie vzru┼íuj├║ce t├ęmy z Nitrianskej realitnej kancel├írie. Sledujte n├ís a bu─Ćte s├║─Źas┼ąou na┼íej cesty k dosiahnutiu va┼íich realitn├Żch snov. ­čĆí

#stastiejedoma ­čĺľ

Autor ─Źl├ínku: Mgr. Be├íta Reichel