Začiatok nového roka predstavuje vhodný čas na reflexiu, stanovenie nových cieľov a plánovanie. Rok 2023 bol pre nás plný zmien, ale aj úspechov. Naša realitná ponuka sa rozrástla o nové výnimočné projekty – spomenieme napríklad Apartmány na Cypre, projekt výstavby bytových domov Pod Vinohradmi v obci Černík, či výstavbu rodinných domov Nové Rišňovce.

Pozrime sa spolu aj na zaujímavé fakty📑:

  • ✅Objem predaných nehnuteľností sa v porovnaní s r.2022 zvýšil o 6,75%
  • ✅Rýchlosť zrealizovania predaja od podpisu sprostredkovateľskej zmluvy po podpis rezervačnej zmluvy bola 61 dní
  • ✅Firemný obrat sa zvýšil v porovnaní s r.2022 o 10,3%

Podarilo sa nám uzavrieť spoluprácu so skvelou nitrianskou marketingovou agentúrou youRvision🤝. Zapracovali sme tiež na interných systémoch, zefektívnili pracovný proces, zaviedli nový systém školení pre maklérov seniorov a zároveň zaúčania maklérov juniorov. Do nášho tímu pribudli nové tváre👨‍💼👩‍💼 – okrem našej novej asistentky Danky, to boli tiež noví makléri, ktorí sú už v tomto momente neodmysliteľnou súčasťou nášho realitného tímu. Samozrejme, nie vždy všetko vyšlo na 100% podľa predstáv. Prekonali sme mnoho výziev a náročných situácii, no vždy je všetko zlé aj na niečo dobré.  Nás tieto udalosti posilnili a stmelili, nielen ako tím, ale aj ako realitnú kanceláriu s pevným postavením na nitrianskom realitnom trhu.

Veľké POĎAKOVANIE🙏 patrí všetkým našim obchodným partnerom, klientom a priaznivcom našej Nitrianskej realitnej kancelárie. Vaša spokojnosť s našimi službami sú pre nás najväčšou odmenou. Práve vaša spätná väzba a recenzie sú nám cenným usmernením na ceste k neustálemu zlepšovaniu.

Tešíme sa na to, čo nám prinesie nový rok, a sme pripravení vám aj naďalej poskytovať kvalitné služby a starostlivý prístup.   

Nový rok 2024 berieme ako nový štart. Veľká zmena nastane už v druhom kvartáli, kedy sa dokončí rekonštrukcia nového sídla skupiny EKVOIA Capital, ktorej sme aj my súčasťou, a teda náš čaká sťahovanie. Po novom nás budete môcť nájsť na adrese ➡️ Farská 9. Nastavili sme si jasné ciele, čo nám pomôže udržať si smer a motiváciu. Sme radi, že sa na tomto realitnom dobrodružstve budete podieľať spolu s nami. 

🎇Prajeme vám, aby bol váš rok plný úspechov, príležitostí, splnených prianí a osobného rastu.🎇

Erik Švec  a Mgr. Boris Šebík – konatelia Nitrianskej realitnej kancelárie