Fashionistka, veľká cestovateľka, drobné žieňa s obrovským odhodlaním a chuťou pracovať, učiť sa a tvoriť. Tak toto je ona. Naša nová posila tímu- Alesja. Vitaj!

Prečo ste sa rozhodli Alesja pracovať ako realitná maklérka? Čo Vás na tejto práci lákalo?

Téma bývania a interiérového dizajnu bola vždy moja srdcovka. Už počas vysokej školy som sledovala reality a prenajímala svoju prvú nehnuteľnosť. Môj manžel sa venuje stavbe drevodomov, a pre mňa bolo vždy fascinujúce sledovať, ako sa klienti tešia z nového bývania. Moment, kedy som si uvedomila, že sa realitám chcem venovať profesne, bola vojna na Ukrajine. Niekoľko mesiacov som pomáhala utečencom hľadať ubytovanie. Robila som to dobrovoľne, bez nároku na honorár, ale po tom som pochopila, že to chcem robiť aj profesionálne. Práca s ľuďmi ma vždy bavila a preto to bolo len prirodzeným vývojom, aby som si urobila maklérsky kurz.

Realitných kancelárii v Nitre je mnoho, prečo ste sa rozhodli práve pre spoluprácu s Nitrianskou realitnou kanceláriou?

NRK mi bola od začiatku sympatická tým, že na jej čele stoja kreatívni, mladí ľudia, obklopení skúsenými maklérmi. Z ich kampane mi bolo zrejmé, že majú správne hodnoty a realitnú kanceláriu chcú stále zlepšovať a posúvať vpred. Po stretnutí s Dominikou Švecovou mi bolo hneď jasné, že sme „na jednej lodi“, nie len v otázke vízie profesie, ale aj ľudsky.

Čo si myslíte, že Vaši klienti ocenia pri spolupráci s Vami?

Považujem sa za veľmi pozitívneho a spoločenského človeka. Ovládam plynule anglický a ruský jazyk, a to mi umožňuje spolupracovať aj so zahraničnými klientmi. Zakladám si na úprimnosti, lojálnosti a dochvíľnosti. Keď niečo sľúbim, určite to dodržím. Priatelia a klienti sa na mňa môžu v plnej miere spoľahnúť. Dokážem sa vžiť do potrieb človeka a pomôcť mu s riešením aktuálnej situácie.

V akých lokalitách/mestách Vás môže klient kontaktovať ohľadne spolupráce?

V Nitre žijem od svojich 6-tich rokov. Poznám jej neobmedzené možnosti a krásne miesta. 
Napriek tomu, obchodovanie a práca v akomkoľvek mieste je pre mňa výzvou.

Kontaktné údaje na Alesju nájdete tu:

Mgr. Alesja Jakab Malakan

e-mail : jakab@nitrianskereality.com

tel : +421 903 571 301

IG: jakab.realestate


Alesja prajeme ti veľa spokojných klientov a pracovných úspechov a ďakujeme, že si sa rozhodla práve pre spoluprácu s našou realitnou kanceláriou!