Starostlivá, priateľská a ochotná sa učiť nové veci – Presne taká je naša Bea. Samozrejme sme ju trošku vyspovedali 🙂

Prečo ste sa rozhodli pracovať ako realitná maklérka? Čo Vás na tejto práci lákalo?

Ako osobnú bankárku a riaditeľku pobočky banky, ma vždy tešilo, keď mi moji klienti prejavili dôveru a vrátili sa po radu práve ku mne. Práca realitnej maklérky mi však umožňuje využiť bohaté skúsenosti z banky a predaja k spokojnosti klientov a zároveň venovať viac času rodine. Nehnuteľnosti budú vždy súčasťou života nás všetkých, a preto by som chcela ako maklérka Nitrianskej realitnej kancelárie zabezpečovať realitným klientom komfortný servis komplexne a kvalitne. A naviac s úsmevom na tvári.

Realitných kancelárií v Nitre je mnoho, prečo ste sa rozhodli pre NRK?

Po skúsenostiach v korporáte a štátnej správe, už dokážem posúdiť, čo je dôležité pre môj pracovný život. Prvé, čo ma presvedčilo spolupracovať s NRK, je Dominika Švecová a Erik Švec. Sú to manažéri, ktorí stoja za svojimi ľuďmi, poskytujú im pocit bezpečia, dôležitosti, počúvajú nové nápady a hľadajú spôsob, ako byť naďalej najlepšie hodnotenou realitnou kanceláriou v Nitre.

Druhé, čo ma presvedčilo, je kolektív – šikovní, dobroprajní a profesionálni makléri a ľudia.

Viem, že pre seba chcem nie len prácu, ktorá ma bude baviť, budem ju robiť kvalitne a budem v nej dobrá, ale aj to, čo je za dverami na adrese Riečna 1, Nitra. Takže stačí prísť a vstúpiť. Som tu ja, Vaša Bea a kolektív. 😊

Čo si myslíte, že Vaši klienti ocenia pri spolupráci s Vami?

Určite ocenia mňa 😊 a moju dobre odvedenú prácu. Pre mňa je typický úsmev, empatia, pracovitosť, komunikatívnosť a že som veľmi prísna na seba a kvalitu svojich služieb.

Chcem, aby výsledkom mojej práce bola dôvera, efektívny predaj alebo prenájom nehnuteľnosti a spokojný klient, ktorý bude mať dobrý dôvod odporúčať Beu a Nitriansku realitnú kanceláriu.

V akých lokalitách/mestách Vás môže klient kontaktovať ohľadom spolupráce?

Rada by som sa zamerala na Nitru a okolie, ale uvidíme, kde ma práca nakoniec zavedie.

Kontaktné údaje na Beátu nájdete tu:

Mgr. Beáta Reichel

e-mail: reichel@nitrianskereality.com

tel.: +421 910 272 656

FB: Reichel Beáta – Nitrianska realitná kancelária

Beáta prajeme ti veľa spokojných klientov a pracovných úspechov a ďakujeme, že si sa rozhodla práve pre spoluprácu s našou realitnou kanceláriou!