Vážení klienti, obchodní partneri, ctení kolegovia,

keďže sa nám rok 2022 blíži nezadržateľne ku koncu, nastal čas sa obzrieť späť a zhodnotiť, ako sme tento rok vnímali a prežívali my. Samozrejme by sme sa veľmi radi podelili o tieto skutočnosti práve s Vami.

Rok 2022 sa v čínskom kalendári označoval ako rok Tigra, čo znamená rok v znamení zmien a ľudí, ktorí dokážu ovplyvniť osudy iných a tak sme to aj poňali. V rámci našej kancelárie sme boli realitné tigre z Nitry a veríme, že sme pozitívne ovplyvnili osudy iných a priniesli im zmeny, pretože kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je výrazná zmena v živote každého z nás.

Jedno slovo, ktoré vyjadruje tak veľa – ĎAKUJEME

Aj touto cestou by som sa chcel srdečne poďakovať všetkým kolegom z tímu, za vysoké pracovné nasadenie počas roka a skvele odvedenú prácu pre Vás, našich nových aj dlhoročných klientov, ktorí ste si zvolili ako partnera po Vašom boku, práve našu Nitriansku realitnú kanceláriu. Uvedomujeme si, že v určitých prípadoch môže byť situácia s kúpou, predajom alebo prenájmom nehnuteľnosti pre klienta stresujúca alebo priveľmi emočná a práve preto v našej kancelárii kladieme veľký dôraz na servis počas celého procesu, čo veríme, že sa nám aj v roku 2022 podarilo udržať na vysokej úrovni. Sme veľmi hrdí na našich kolegov aj po každej jednej napísanej recenzii od Vás, našich klientov a preto aj teraz môžem opäť konštatovať, že Nitrianska realitná kancelária má najväčší počet pozitívnych recenzií zo všetkých realitných kancelárií v Nitre.  Poďakovanie patrí aj našim dlhodobým obchodným partnerom, ktorí s nami spolupracujú.

Naše úspechy a míľniky v roku 2022

V roku 2022 sme začali pracovať na procese digitalizácie. Zaviedli sme v našej kancelárii možnosť elektronického podpisu pre nás a našich klientov, vyriešili sme cloudové riešenie, aby dáta boli naďalej v bezpečí.

V prvom kvartáli sme pracovali na “cestovných “ mapách pre klientov, aby ich cesta ku kúpe alebo predaju nehnuteľnosti bola pre nich čo najzrozumiteľnejšia – od podpisu rezervačnej zmluvy po finálne odovzdávanie nehnuteľnosti. Sme realitná kancelária v Nitre, ale ak ste ešte nezachytili, tak sme nadviazali spoluprácu s realitnými kanceláriami v Dubaji a chceme našim klientom umožniť a pomôcť s kúpou investičných nehnuteľností aj v UAE. Počas celého roka ste mohli vidieť našu online reklamu po celoročnej spolupráci so spoločnosťou Galton Brands kde sme si na začiatku roka stanovili ciele. Zmenilo sa logo, zmenila sa identita firmy, ale stále sme to my. V rámci spolupráce sa nám podarilo osloviť videniami státisíce z Vás. Veľmi nás teší, že realitný tím sa rozrástol o nových kolegov a že  títo šikovní, ambiciózni ľudia dali dôveru práve nám. Noví kolegovia sú úspešne zaškolení a pripravení vykonávať prácu zodpovedne a kvalitne, o čom Vás radi presvedčia. Čomu sme venovali počas roka naozaj veľa energie sú práve tri developerské projekty s 300 bytovými jednotkami, v ktorých sme sa stali výhradným predajcom a ktoré Vám čoskoro oficiálne predstavíme.

Naše ambície a plán na rok 2023

V roku 2023 neplánujeme poľaviť, práve naopak. Zároveň sa ale na rok 2023 pozeráme s veľkým rešpektom a otázkou, čo nám prinesie. Po posledných dynamických a hojných rokoch v našom odvetví podnikania sa na najbližšie obdobie pozeráme cez pohľad stability a chceme byť pre našich kolegov v tíme silný partner a chceme silné partnerstvá aj vytvárať. V roku 2023 máme pred sebou tri developerské projekty, ktoré chceme úspešne zvládnuť. Chceme ďalej pracovať na digitalizácii a automatizovaní procesov, aby sme klientom a kolegom uľahčili administratívnu prácu a aby sa viac mohli venovať práve Vám. V najbližšom roku bude hrať dôležitú úlohu aj marketing a prezentácia, čo si uvedomujeme a preto aj v roku 2023 pokračujeme v spolupráci s Galton Brands a posilňujeme aj náš marketingový tím. Plánov a vízií máme veľa, preto nám držte palce 🙂

Na záver by sme sa chceli Vám všetkým ešte raz poďakovať za prejavenú dôveru v roku 2022 a zaželať Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2023.

Erik Švec  a Mgr. Boris Šebík – konatelia Nitrianskej realitnej kancelárie