Milé, usmievavé dievča s obrovskou chuťou pracovať. Taká je naša dubajská diva Lenka. Samozrejme, aj túto našu novú maklérku sme vyspovedali 🙂

Prečo ste sa rozhodli Lenka pracovať ako realitná maklérka? Čo Vás na tejto práci lákalo?

Zaujíma ma oblasť realitného trhu. Chcem využiť svoje schopnosti a skúsenosti a zároveň si rozšíriť svoje vedomosti. Láka ma práca v mladom tíme a firme s potenciálnym rastom. Rada nadobudnem nové poznatky a vyskúšam niečo nové.

Realitných kancelárii v Nitre je mnoho, prečo ste sa rozhodli práve pre spoluprácu s Nitrianskou realitnou kanceláriou?

NRK vznikla ako jedna z prvých realitných kancelárií v Nitrianskom kraji a preto ju vnímam ako profesionála v realitnej oblasti. Páči sa mi Vaša firemná filozofia, profesionálny prístup, moderné riešenia, mladý a dynamický kolektív. Pár rokov som žila v Spojených Arabských Emirátoch. Túto krajinu som si obľúbila pre jej dokonalú kultúru, top servis, neobmedzené možnosti, dychberúce pamiatky, piesočnaté pláže a moderný životný štýl. Vždy som túžila predávať nehnuteľnosti aj v Dubaji. Našla som profesionálnych a spoľahlivých partnerov, Nitriansku realitnú kanceláriu a vstúpili sme do toho spolu. 

Čo si myslíte, že Vaši klienti ocenia pri spolupráci s Vami?

Príjemné vystupovanie, komunikatívna, profesionálna, usmievavá a spoľahlivá.

V akých lokalitách/mestách Vás môže klient kontaktovať ohľadne spolupráce?

Nitra a Nitriansky región a samozrejme Spojené arabské emiráty.

Kontaktné údaje na Lenku nájdete tu:

Mgr. Lenka Kürthyová

e-mail : kurthyova@nitrianskereality.com

tel : +421 907 050 422

IG: el_reality

Lenka prajeme ti veľa spokojných klientov a pracovných úspechov a ďakujeme, že si sa rozhodla práve pre spoluprácu s našou realitnou kanceláriou!